Przejdź do treści

Historia firmy

Historia firmy

Produkujemy papiery higieniczne z makulatury. Jesteśmy również producentem bibuły TISSUE z sortowanej makulatury opartej w 100% na procesach recyklingu, dzięki czemu jest szybko biodegradowalna i ekologiczna. Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości artykułów, w czym pomaga nam współpraca z Instytutem Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej. Dbamy o środowisko naturalne, co potwierdza certifikat FSC® i Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i podjęte starania o certyfikację Ecolabel. Jesteśmy specjalistami w produkcji papierów toaletowych, ręczników papierowych, czyściw do użytku profesjonalnego dla branży AFH, której dużą cześć kierujemy do krajów Unii Europejskiej. Tworzymy produkty skierowane do branży RETAIL, skupiając się na przygotowaniu i oferowaniu najlepszych rozwiązań pod kątem jakości i ceny. Nieustannie inwestujemy w linie technologiczne i rozwój pracowników Naszym klientom zapewniamy komfort użytkowania produktów i satysfakcję z poziomu oferowanych usług.

NASZA MISJA

Naszym nadrzędnym celem jest dbanie o środowisko, dlatego głównym profilem produkcji jest przetwarzanie makulatury. Dzięki temu chronimy lasy.

Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politehniki Łódzkiej Certyfikat FSC

HISTORIA FIRMY

1995 – rozpoczęcie działalności jako skup makulatury
1998 – rozszerzenie działalności o hurtową sprzedaż wyrobów higienicznych
2004 – pierwsza własna siedziba firmy
2008 – budowa nowego obiektu produkcyjnego z unowocześnionym parkiem maszyn

OBECNIE

Dzięki nowej linii produkcyjnej rozszerzamy ofertę produktową oraz zwiększamy możliwości wytwórcze. Już w pierwszym kwartale bieżącego roku planujemy rozpoczęcie produkcji m.in. podkładów medycznych i niebieskich ręczników.

PROFIL FIRMY

Jesteśmy przede wszystkim firmą rodzinną. Najważniejsza jest dla nas perspektywa prowadzenia działalności przez kolejne pokolenia. Ten cel daje nam siłę do dalszego prężnego rozwoju. Współpracujemy głównie z krajowymi producentami, ponieważ chcielibyśmy rozszerzać patriotyzm ekonomiczny oraz reprezentować polską jakość na rynkach międzynarodowych. Priorytetem są dla nas indywidualne potrzeby klienta, dlatego nieustannie doskonalimy kompetencje w obszarach ekologii, jakości i produktywności. A wszystko po to, aby zaoferować kontrahentom najkorzystniejsze rozwiązania oraz dostosować się do ich wymagań. Warto nam ZAUFAĆ i z nami WSPÓŁPRACOWAĆ, ponieważ dążymy do budowania długotrwałych pozytywnych relacji z klientem.

POIR
RP
NCBR
EFRR