Nasze produkty
Zapoznaj się z wyrobami naszej firmy podzielonymi na kategorie

Jakość

Podział produktów ze względu na jakość

Kolor

PRODUKTY KOLOR z makulatury szarej i kolorowej produkujemy z myślą o klientach instytucjonalnych. Do ich wytworzenia używamy w 100% recyklingowanego, barwionego surowca.
Ekonomiczne

Ekonomiczne

PRODUKTY EKONOMICZNE kierujemy do klientów wybierających atrakcyjną cenę, ekologiczne rozwiązania, ceniących naturalny wygląd i praktyczność. Produkujemy je w 100% z recyklingowanej makulatury o 65% stopniu białości.
Klasyczne

Klasyczne

PRODUKTY KLASYCZNE polecamy w szczególności klientom, którym zależy na dobrej jakości i wydajności przy niższym koszcie zakupu. Produkowane są w 100% z recyklingowanej jednowarstwowej makulatury o wysokim 75% stopniu białości.
Optymalne

Optymalne

PRODUKTY OPTYMALNE tworzymy dla klientów, którzy preferują wyższą białość, nie rezygnując jednocześnie z dbałości o naturę. Mają wysoką wytrzymałość i chłonność. Wyprodukowane są z 100% recyklingowanej dwu warstwowej makulatury o wysokim 75% stopniu białości.
Premium

Premium

PRODUKTY PREMIUM oferujemy wymagającym klientom, dla których ważne są bardzo wysoka jakość, miękkość i biel. Wytwarzane są z dwuwarstwowej celulozy.
Top

Top

PRODUKTY TOP stworzyliśmy dla najbardziej wymagających klientów, którzy wybierają najwyższą jakość. Produkty są wytworzone z trójwarstwowej celulozy o najwyższym odcieniu bieli i dużej miękkości. Połączenie wytrzymałości i chłonności, użycie deseni kolorystycznych i aromatów uzupełnia elegancję wnętrza.